Извинувања

Go down

Извинувања

Пишување by ast3rix on Саб Окт 18, 2008 1:28 pm

Дали и колку често се извинувате? Прифаќате ли извинувања, до која мера и како? Колку ви значи едно извинување?

_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Извинувања

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 06, 2008 12:07 am

Се извинуем ако сметам дека стварно сум погрешила и стварно треба да се извиним. Прифаќам извинуења ако са искрени, не кажани од ради реда, зашто тоа се очекуе, иако у многу ситуацие извинуењето и не помага многу зашто биднала работата више.
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот