Сутлијаш

Go down

Сутлијаш

Пишување by Daci on Сре Окт 29, 2008 1:02 pm

Јадете ли сутлијаш? Дали ви се допаѓа? Дали преферирате ладен или топол - со цимет/какао или сл.?

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сутлијаш

Пишување by LittLe FoOL on Чет Ное 27, 2008 5:33 pm

јадемо и тоа како....и ладен и вруќ, сум пробала и со цимет и со какао и свекако ми е убав
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот