Виц мастер

Go down

Виц мастер

Пишување by ast3rix on Вто Ное 04, 2008 12:56 pmПогледнете ги "најдобрите" вицови евер. Човеков е виц мастер без сомнение, го гледав сто пати и пак кога го гледам ме тера да прснам од смеење. Абе "заразен" е 100% па мораше да му одвојам малку време и простор...за сите што го виделе или не го виделе бујрум...

Виц педери...


Виц Бетмен...


_________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: Виц мастер

Пишување by Daci on Вто Ное 04, 2008 4:06 pm

драги ово је плод наше љубави хеахехаехахеахехаехахеахехахеахехаехаехахеахехахеахехахеахе lol!

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Виц мастер

Пишување by Squirrel on Вто Ное 04, 2008 9:53 pm

vozbuden Zver!!
avatar
Squirrel
Новајлија
Новајлија

Male
Број на мислења : 14
Age : 34
Местолокација : on the branch
Job/hobbies : mindgames
Humor : O_o
Registration date : 2008-02-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Виц мастер

Пишување by Kopac on Сре Ное 05, 2008 3:53 pm

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
avatar
Kopac
Приправник
Приправник

Male
Број на мислења : 484
Age : 31
Местолокација : City Of Tetovo
Job/hobbies : Dj , Gaming & Music
Humor : Jas Ne Sum Dobil Nikakva Informacija Deka Sum Videl Neshto...
Registration date : 2008-01-19

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/k0p4c

Вратете се на почетокот Go down

Re: Виц мастер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот