USB од 64 GB

Go down

USB од 64 GB

Пишување by ast3rix on Нед Ное 23, 2008 10:58 amСе сеќавате на времињата кога на УСБ привезоците имавме 16 или 32 мегабајти? Флеш мемориското стикче на компанијата Kingston наречено DataTraveler 150s доаѓа со капацитет од дури 32 и 64 гигабајти, со тоа што моделот со поголем капацитет чини подносливи 177 долари.
Дизајнот на уредот е прилично стандарден, а поефтината верзија од 32 гига чини 116 долари._________________


Conquest is everything after Perfection
avatar
ast3rix
Администратор
Администратор

Male
Број на мислења : 1064
Age : 35
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Computers, Music
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/ast3rix

Вратете се на почетокот Go down

Re: USB од 64 GB

Пишување by Daci on Нед Ное 23, 2008 1:23 pm

Сакам ваквоооооооооооооооооооо!!!!!!!!!!!!! jupijee

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот