Предлози и критики

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Предлози и критики

Пишување by Daci on Пет Сеп 12, 2008 8:46 pm

Ако нејќете то је веч ваш проблемс... rabbit Very Happy

_________________
eXtreme Bass Collective
avatar
Daci
Десна Рака
Десна Рака

Male
Број на мислења : 933
Age : 28
Местолокација : Tetovo
Job/hobbies : Highschool
Humor : :)
Registration date : 2008-01-20

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/dacimk

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и критики

Пишување by LittLe FoOL on Сре Сеп 17, 2008 1:16 am

ма какав проблем Razz
avatar
LittLe FoOL
Приправник
Приправник

Female
Број на мислења : 487
Age : 31
Местолокација : Трачарево
Job/hobbies : све и ништо
Registration date : 2008-07-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и критики

Пишување by vlat4e on Саб Jул 24, 2010 9:21 pm

Драги Админи нов сум на форумов но забележав некои „мали„ грешки.
Општи Моабети(мислам дека треба да стои мУабети), ФилоСофија и Психологија(не треба да е ФилоЗофија и Психологија?)да и уште едно форум офтопикС(форум офтопик би требало да биде)
да и еден предлог, пошто има членови на порталов кои го посетуваат често може на хост да го ставите.Поздрав
<>моето омилено смајли lol!
avatar
vlat4e

Male
Број на мислења : 5
Age : 29
Местолокација : MK
Job/hobbies : Net
Humor : Black
Registration date : 2010-07-24

Преглед на профилот на членот http://vlat4e.webs.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: Предлози и критики

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот